ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ПИТАННЯ

Цікавить ціна технологія препарату.

Вартість препарату 2,4 €/л (з ПДВ)

 

 

Чого ціна вказана в євро??

В зв’язку з коливанням національної валюти та імпортне походження товарної продукції, при укладанні угод на поставку препарату Філaзоніт передбачається валютний еквівалент вартості такої поставки, за курсом на дату здійснення розрахунків

 

 

Які препарати входять в сімейства ФІЛАЗОНІТ?

Отримайте більше інформації про препарати ФІЛАЗОНІТ ТУТ

 

Чи можна використовувати препарати в органічному агровиробництві?

Так, всі препарати ФІЛАЗОНІТ використовуються в органічному агровиробництві. Більше інформації ТУТ

 

 

Що таке Філлер (PHYLLER)?

Це спеціальне обладнання для внесення бактеріальних добрив, з яким  можете ознайомитися ТУТ

 

 

Як ми гарантуємо якість продукції ФІЛАЗОНІТ?

Більше інформації ТУТ

 

Яка норма внесення препаратів?

Рекомендовані норми внесення інокулянту:

– під колоскові: 5-10 л/га

– під цукровий буряк, картоплю: 10 л/га

– під олійні культури (ріпак, соняшник): 10 л/га

– під кукурудзи: 15 л/га

– під багаторічні насадження: 15 л/га

 

Рекомендована норма внесення біодеструктора:

ФілазонітСВ (біодеструктор): 5-15л/га

 

 

З яких ґрунтових бактерій складаються препарати?

  • ІНОКУЛЯНТ ҐРУНТУ: Pseudomonas putida, Azotobacter chroococcum, Bacillus circulans, Bacillus megaterium
  • БІОДЕСТРУКТОР СТЕРНІ: Bacillus circulans, Pseudomonas putida, Azotobacter chroococcum, Bacillus megaterium
  • РЕГЕНЕРУЮЧИЙ: Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis
  • ІНОКУЛЯНТ ДЛЯ СОЇ: Bradyrhizobium japonicum, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis, Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens

Штами бактерій виділені із природнього середовища, що дозволяє бактеріям краще адаптуватися у ґрунтовому середовищі.

 

Вологість та температура має значення для активності бактерій?

Сприятливою температурою ґрунту вважається +5 – 300С для активності бактерій. Навіть при суттєвому похолоданні вони в найгіршому випадку перетворюються в спори і при настанні сприятливих умов відновлюють свою повноцінну роботу.

 

 

За який час підвищиться сирий гумус до 1% при застосуванні біодеструктора Філазоніт СВ?

Рослинні пожнивні рештки та їхня коренева маса є потужнім фактором, що впливає на збільшення гумусу в ґрунті . У перерахунку на 1 тонну соломи з внесенням Філазоніту СВ та заробкою в ґрунт еквівалентна 3-4 тоннам гною.
Розкладання пожнивних рештків відбувається в залежності від культур які були посіяні: 3-5 тижнів – озимі та ярі зернові, 4-6 тижнів ріпак, 6-8 тижнів кукурудза, соняшник. За цей період відбувається розкладання пожнивних рештків до 80 %.
Збільшення вмісту гумусу та доступних форм елементів живлення в ґрунті при застосуванні Філазоніт СВ, пояснюється вивільненням їх із пожнивних решток (солома, стерня, тощо) внаслідок прискореної мінералізації під дією бактерій (Ваcillus circulans). Ця група бактерій в Філазоніті в першу чергу відповідальна за розклад целюлози.
Дослідження з застосуванням біопрепарату Філазоніт СВ проводились в наукових установах.
Вищенаведені дані, підтверджуються дослідженнями наукових установ.

 

 

У моєму господарстів родючий ґрунт. Навіщо витрачати кошти на його захист?

Дбати про захист ґрунту ми повинні тому, що культури, які вирощуються на даний час, мають генетично більший потенціал врожайності, ніж зазвичай одержується. Загальна врожайність сортів, таким чином, може бути значно збільшена при використанні відповідної агротехніки та біопрепаратів, придатних для захисту ґрунту. До складу препаратів входять бактерії, які виробляють декілька групп вітамінів  В, які роблять рослини стійкішими до хвороб, а також підвищують їх посухостійкість, а також рослинні гормони зокрема ауксин та гіберелін які прискорюють проростання насіння та ріст рослин.

 

Чому необхідно вносити Філазоніт з мінеральними добривами?

Мінеральні добрива, які вносилися в часи інтенсивного рослинництва, давали хорошу ефективність за присутності мікроорганізмів, які були в достатній кількості в ґрунті.

Через інтенсивне внесення мінеральних добрив наші угіддя почали підкислюватись і тому стали менш родючими, кількість корисних мікроорганізмів в них радикально зменшилась.

Сьогодні для одержання високих врожаїв все більше і більше вноситься мінеральних добрив. В зв’язку з відсутністю внесення органічних добрив, число корисних бактерій значно зменшилось і відповідно зменшилась здатність ґрунту постачати поживні речовини. Для покращення ґрунту є бактеріальні препарати.

 

В чому полягає вирішення проблеми покращення ґрунту та збільшення врожайності бактеріальним препаратом Філазоніт?

Існує тісний зв’язок між рослинами, ґрунтом і мікроорганізмами в ньому. Деякі елементи динамічно пов’язані один з одним, впливають на активність життєвих процесів і частково на фізичний стан ґрунту.

Ефект Філазоніту служить  для покращення та відновлення стану ґрунтового життя. Загальна думка науковців та спеціалістів полягає у тому, що особливу увагу слід приділяти поповненню ґрунту мікроорганізмами. Для своєї аргументації вони використовують ряд економічних та екологічних обґрунтувань.

Доведено, що коріння рослин виділяє в ризосферу значну частину вироблених  органічних речовин (за деякими розрахунками до 35%, що є зв’язком між рослиною і ґрунтом). Більшість з них є органічні кислоти, переважно яблучна і лимонна кислота. Їх завдання – перетворити нерозчинні поживні речовин в доступні для рослин форми, для кращого їх засвоєння рослинами.

Кількість забезпечення органічних речовин визначається ґрунтовим життям та загальним станом ґрунту. При підвищеному ґрунтовому житті, відбувається значне збільшення мікроорганізмів,  що знімає частину навантажень на рослини. При підвищеному  ґрунтовому  житті спостерігається збільшення врожайності. Мікроорганізми концентруються переважно біля верхівок, оскільки для кожного кореня апікальна частина довжиною 1,5-2,0 см є тою, де виділяється більшість органічних речовин, вони впливають наріст рослин, зокрема кореневої системи, різними шляхами.

Для більшості бактерій, що сприяють росту рослин, характерне виробництво гормонів, що призводить до збільшення кореневої маси, підвищуючи тим самим посухостійкість рослини, покращення постачання поживних речовин, через те, що більша коренева система краще здатна використовувати запаси поживних речовин і вологи в ґрунті. Використання Філазоніту говорить про поліпшення структури ґрунту. В зв’язку з зменшенням органічних добрив сучасний виробник повинен усвідомити важливість використання бактеріальних добрив.

Іншими словами: бактеріальні добрива не слід розглядати, як конкуренцію мінеральним добривам. Користувачі Філазоніту не виступають проти мінеральних добрив. Мінеральні добрива без органічних добрив – лише однорукий велетень, однако, для  забезпечення поживних речовин також потрібні мінеральні добрива.

Це можна добре порівняти наступним прикладом: під час будівництва починаємо будувати з фундаменту,  а не з  даху. Поки немає фундаменту, поки в ґрунті немає тих крихітних, невидимих неозброєним оком живих організмів, здатних сприяти засвоєнню поживних речовин, доти даремно вносимо мінеральні добрива в ґрунт, більша їх частина вимивається, випаровується з орного шару, тому в ґрунті не буде достатньої кількості поживних речовин.

 

Сонячний промінь шкідливий на бактерії?

Ультрафіолетове випромінювання згубно діє на всі мікроорганізми, в т.ч. і бактерії. Тому вносити бактеріальні препарати під час високого рівня сонячної активності заборонено. Період між внесенням і заробленням в ґрунт має бути мінімальним (1-2 години).

Спеціалістами ТОВ «Філазоніт Україна» розроблено, та активно

використовується спеціальне обладнання для внесення Філазоніту – Phyller (ціна 780€).

Він може монтуватися на любий ґрунтооброблюючий агрегат або посівну техніку і дозволяє вносити мінеральні добрива та біопрепарат Філазоніт з одночасною заробкою його в ґрунт.

Оскільки це живі бактерії їм необхідний кисень, тому їх необхідно заробляти у ґрунт не глибше 25 см.

Оптимальним обробітком ґрунту є глибина 12-18 см., що дозволяє заробити в ґрунт 70-80% поживних рослинних рештків.

 

 

Користуючись згаданою аналогією, про роль бактеріального препарату Філазоніт у покращенні ґрунту, можна сказати, що він є фундаментом одержання високого врожаю.

З природою не можна гратись безкарно. Без відповідної кількості корисних мікроорганізмів мінеральні добрива також не будуть використані достатньо ефективно.

 

В результаті можна дійти висновку, що поліпшення ґрунту за допомогою Філазоніту потрібне тому, що:

– підтримує у кондиції ґрунт;

– збільшує кількість корисних мікроорганізмів і витісняє на задній план шкідливі бактерії;

– покращує якість врожаю;

– зменшується ступінь поглинання важких металів;

– покращується доступ до корисних мікроелементів;

– покращується  здатність ґрунту постачати поживні речовини;

– покращується структура ґрунту.

У той час, при використанні самих мінеральних добрив:

– окислюється ґрунт;

– зменшуються корисні мікроорганізми в ґрунті;

– збільшуються поглинання важких металів;

– знижується здатність ґрунту поглинати органічні поживні речовини;

– погіршується  структура ґрунту.

 

 

Чому використовують «Філазоніт» разом з мінеральними добривами?

Бактеріальне добриво потрібно тому, що мінеральні добрива мають вузьке призначення (обмежену дію). Під час внесення мінеральних добрив, ми вносимо в ґрунт один або кілька видів поживних речовин необхідних для розвитку рослин. Мінеральні добрива, задовольняють тільки деякі потреби рослин в поживних елементах, і не сприяють комплексу біологічних процесів в відновленні родючості ґрунту. Для цього потрібно використовувати бактеріальне добриво. З використанням мінеральних добрив ми можемо досягти значного збільшення врожаю, але тільки в тому випадку, якщо діюча речовина в доступній для рослини формі і в ґрунті існує відповідне ґрунтове життя. Для цього потрібні розчинники, тобто органічні речовини, а для мобілізації та доступності – мікробне середовище. Все це здатне забезпечити бактеріальне добриво. Одностороннє та надмірне використання мінеральних добрив без використання біодобрива може привести до ряду негативних побічних наслідків.

Мінеральні добрива повністю забезпечують рослини лише декількома поживними елементами, при цьому в інших поживних речовинах відчувається гострий дефіцит. Тільки частина поживних елементів в ґрунті є в доступній для рослин формі. Інша частина поживних речовин знаходиться в недоступній для рослини формі, вони складають так званий «склад поживних речовин». На додаток, частина внесених поживних речовин вивітрюється, вимивається та більшість потрапляє в цей «склад». Кількість поживних елементів, які рослина безпосередньо може засвоїти, сягає менше 5% від загальної кількості яка є в ґрунті. Перетворення запасів поживних речовин відбувається пропорційно хімічному та біологічному механізму. Перетворення в першу чергу відбуваються за участю живих ґрунтових бактерій і за допомогою інокуляції ґрунту ми можемо впливати на співвідношення цих поживних речовин.

 

Для чого потрібно вносити в  ґрунт бактеріальне добриво?

Крім високих цін на мінеральні добрива слід взяти до уваги й те, що за допомогою бактеріального добрива, практично можемо використовувати наявні безкоштовні джерела поживних речовин. Подальша перевага Філазоніту, що на забрудненні нітратами території немає обмеження  на кількісне використання препарату.

 

Чому Філазонітом потрібно користуватись разом з органічними добривами?

Вплив Філазоніту починається там, де закінчується вплив традиційних органічних добрив. Органічні добрива є важливим засобом постачання поживних речовин за рахунок збільшення вмісту гумусу в ґрунті, вони наповнюють ґрунт органічними поживними речовинами, й одночасно  забезпечують рослини мікроелементами.

Однак, якщо ґрунтове життя недостатнє, то органічні добрива розкладаються не належним чином, а поживні речовини,  що містяться в ньому, не можуть бути корисними для рослин в достатній формі. Мікроорганізми в органічних добривах не є ґрунтовими організмами, тому їх  присутність для рослини не грає ролі і в будь якому випадку потрібні також і ґрунтові бактерії, які перетворюють поживні речовини органічних добрив в форму, доступну для рослин. Такі бактерії знаходяться в препараті Філазоніт.

 

Ґрунт на моїх землях ущільнився. В чому допомагає Філазоніт, коли користуватись ним як розпушувачем ґрунту?

Завдяки здатності покращувати структуру ґрунту, обов’язково слід користуватись Філазонітом. На ділянках зі здоровим ґрунтовим життям колонії мікроорганізмів, що здатні до   саморегулювання, можуть компенсувати несприятливі умови які виникли при неправильному внесенню хімічних речовин та обробітку ґрунту і таким чином можуть відновити біологічну рівновагу. Однак ущільнений, без повітря, виснажений ґрунт, який втратив активне мікробіологічне життя, на це не здатний.

В результаті інтенсивного виробництва утворюється все більше залишків рослин, які в кращому випадку можуть бути джерелом поживних речовин, але в деградованому ґрунті ці залишки розкладаються роками і весь цей час вони тільки створюють сприятливе середовище для різних патогенів. Тому посилювати ґрунтове життя потрібно ціленаправленим застосуванням бактеріальних добрив. Під дією родючого ґрунтового життя, речовини, що виробляються  бактеріями, діють як «природний клей» і з’єднують між собою найдрібніші частинки ґрунту та частинки більшого розміру,  і таким чином сприяють утворенню пухкого ґрунту. В умовах нестачі повітря серед процесів, що відбуваються в ґрунті, домінує бродіння, відбувається накопичення  токсичних речовин. При цьому утворення гумусу та вивільнення поживних речовин відходить на задній план.

Якщо увесь об’єм рослинних залишків подрібнити і заробити в ґрунт, де вони  будуть відповідно розкладатися, то цим створимо для вирощуваних рослин оточення, яке не тільки буде багатим на легко доступні поживні речовини, але бідним на патогени і  шкідники, а ґрунт стане помітно пухкішим і здатним добре вбирати і накопичувати вологу.

 

Для чого потрібний Філазоніт для рослинництва?

Щоб отримати хороший урожай, крім сонця та кисню досить мати ще дві речі! На основі тривалих дослідів, виконаних доктором Імре Кадаром на земельній ділянці без внесення органічних речовин, навіть при використанні мінеральних добрив за декілька років радикально зменшилась врожайність сільськогосподарських культур та спостерігається регресія ґрунту. Згідно з проведених розрахунків, можна припустити, що при наявності достатньої вологи врожайність прямо пропорційна  вмісту вуглецю, що потрапляє в  ґрунт (через рослинні залишки).

Іншими словами, одною з найбільш важливих передумов для хорошого врожаю є вологість ґрунту і вміст в ньому органічних речовин! Коли, у засушливий період ми можемо тільки молитися на цілющий дощ, на   збільшення  вмісту органічних речовин, можемо впливати! Завдяки здатності Філазоніту розкладати целюлозу, він перетворює в цінні поживні речовини рослинні  залишки попередніх років. Крім того, бактерії виділяють органічні кислоти, які розчиняють мінеральні речовини які знаходяться  в недоступному стані.  Поживні речовини, які за допомогою мікроорганізмів стали  розчинними,  легше поглинаються рослинами.

 

Що втрачаєте, коли не користуєтеся бактеріальними добривами?

Без бактеріального добрива, також можна господарювати, але з ним значно економніше. Чому?

«Людина, як паразитуюча істота, тільки до певного рівня може грабувати цей процес без того, щоб призупиненням сталого розвитку він не помстився за це. Тому, рекомендую виробникам сільськогосподарської продукції бактеріальне добриво Філазоніт, яке розкладає залишки рослинних рештків, засвоює азот з повітря, утворює запаси цінних поживних речовин в ґрунті. Його роль беззаперечна в мобілізації численних мікроелементів (залізо, цинк і т.д.), що забезпечують кількість і якість врожаю .» (Доктор Балінт Нодь, колишній завідувач Департаменту захисту рослин  Міністерства сільського господарства. Угорщина)

Тривалі експерименти в Угорщині, проведені  доктором Імре Кадаром, також довели, що у випадку  повного збирання рослинних залишків здатність ґрунту активно забезпечувати  поживні речовини  на сьомий рік радикально знижується. Запобігти цим шкідливим наслідкам можна використовуючи бактеріальне добриво Філазоніт.

Якщо не користуватись перевагами бактеріального добрива Філазоніт, у будь якому випадку втрачаємо. Втрачаємо у врожаї, в здоров’ї рослин, у вмісті органічних речовин в ґрунті, в здатності   ґрунту зберігати тепло і вологу і  через це втрачаємо гроші з нашого гаманця.

Користуйтесь і Ви на своїх полях препаратами бактеріального добрива Філазоніт, використовуйте рослинні залишки, захищайте  ґрунт від патогенів, забезпечуючи здоровий розвиток рослин.