Про Нас

Компанія “ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА” – сучасне українське підприємство, що є ексклюзивним імпортером бактеріальних препаратів сімейства “PHYLAZONIT”.

Підприємство було створено в 2015 році, головним своїм завданням ставимо впровадження нової, прогресивної, ґрунтоцентричної технології, основою якої є  бактеріальне добриво комплексної дії Філазоніт, виготовлене в Європейському Cоюзі (Угорщина). Усвідомлюючи важливість використання біодобрив, країни ЄC тривалий час надають матеріальну підтримку товаровиробникам, які користуються даною технологією.

Місія нашої компанії – допомогти українським аграріям досягти своїх цілей через покращення якості ґрунту. Успішно працюємо в 7 країнах Європи, пропонуючи нашим клієнтам рішення, яке не тільки збільшує урожайність, але й приносить більший прибуток, все завдяки через збільшення енергії   ґрунту.

 

«Наша ціль: підвищити прибутковість сільськогосподарського виробництва через покращення родючості ґрунтів в господарствах України»

Іштван Гайдош,
керівник,
TOB «Філазоніт Україна»

 

 

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу, який впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств, у сфері оцінювання ефективності бізнесу,  компанію «ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року».

Наслідки діяльності підприємства відзначені золотою медаллю Мінагрополітики та продовольства України в номінації «Впровадження ґрунтоценричної технології в с/г – виробництві в Україні». Підприємство отримало визнання й за межами України. В Угорщині, де надзвичайно щільне конкурентне поле, біопродукцію ТОВ «Філазоніт» неодноразово відзначали найпрестижнішими нагородами. Уже втретє продукція ТОВ «Філазоніт» отримала товарний знак «Товар року Угорщини». Крім того  компанія “Філазоніт” отримала  нагороду «За ділову етику», їй вручена сертифікат «Бізнод ААА» за фінансову стабільність. Фірма визнана також «Супербрендом у бізнесі».

 

Що таке Філазоніт?

«Філазоніт» – це біопрепарат комплексної дії на основі корисних ґрунтових бактерій. Це так звана «закваска» для ґрунту, при його використанні ми повертаємо та збільшуємо кількість тих корисних мікроорганізмів, які зникли за незбалансованого використання агрохімікатів. «Філазоніт» відновлює природні процеси в ґрунті та його структуру, засвоєння мінеральних добрив, збільшує кількість та доступність поживних речовин, розкладає рослинні рештки, сприяє утворенню гумусу. Разом з цим покращується температурний, повітряний та водний режим ґрунту, значно поліпшуються його фізичні та хімічні показники, а також біологічна продуктивність. У результаті цього підвищується родючість ґрунту. При застосуванні «Філазоніту» зменшується потреба агрохімікатів, що призводить до зниження витрат. Завдяки біопрепарату зменшується кількість шкідливих та патогенних мікроорганізмів, вирощені рослини стають менш чутливими до хвороб, підвищується їх стійкість до стресу. Рихлий ґрунт вимагає менше затрат при обробітку, зменшуються витрати на паливо. Варто окремо відзначити, що «Філазоніт» рекомендується для екологічного, органічного та біовиробництва.

 

Де виробляється біодобриво?

Сімейство бактеріальних добрив «Філазоніт» виробляються в Угорщині (ЄС) у двох сучасних заводах. Заводи знаходяться в м. Сегед та в с. Бестерец.